אודותינו

NEW RUN

חברת ניו ראן הנה היבואנית הרשמית של נעלי הוקה וגרבי בלגה בישראל. החברה נוסדה בשנת 2014 ומתמחה בייבוא ושיווק מוצרי ספורט.

HOKA ONE ONE

נעלי הריצה הפופולריות של חברת הוקה מתאפיינות בתפיסת האוברסייז (מקסימליות) ודוגלות בשיכוך מירבי, במשקל נמוך ובניטרליות בתנועה.

נעלי הוקה נולדו בשנת 2009 במוחם של שני רצי אולטרה-מרתון צרפתיים, ז'אן לוק דיארד וניקולא מרמוד, אשר חיפשו מענה טכנולוגי לריצה בהרי האלפים בתנאי שטח קשים ומשתנים. השניים תכננו נעל שתוכל להתמודד עם ירידות קשות, אבנים, בוץ וטיפוס, ועם זאת נעל שתהיה קלה, נעימה, מרחפת ובולמת זעזועים. אב הטיפוס הראשון של הנעל הפך במהרה לדגם מסחרי ועורר סקרנות רבה בקרב רצי האולטרה-מרתון ברחבי העולם. הצלחתה של הוקה הולידה דגמים חדשים לריצת כביש ולריצה משולבת שטח-כביש וכך יצאה הבשורה החדשה של הוקה לעולם הריצה – תפיסת האוברסייז.

Balega

גרבי בלגה אינם דומים לגרביים אחרים - הם מיוחדים ושונים בעיצוב שלהם ובנשמה שבתוכם. יותר מאשר החומרים והסיב ממנו הם עשויים, גרבי בלגה נושאים בתוכם את הקהילה ואת האמונה שלא משנה מאין באנו או מי אנחנו, כולנו אחד.

הגרביים נולדו ע"י בני הזוג ברט וטניה פיקטור, אשר רצו לייצר את הגרביים הטובים בעולם, ולתרום בכך לקהילה עם כל זוג שימכרו. הרעיון הוא לייצר ולתת בחזרה. 

כמי שנוצרו לשלמות, גרבי בלגה מעוצבים במיוחד להתאמה לכף הרגל, ללא תפרים, לתחושה מעולה ולנוחות שהלכים ורצים צריכים מהקילומטר הראשון שלהם ועד לאחרון.